Infografiki LED

Kolorowe infografiki są świetnym sposobem na przekazaniu wielu informacji w prosty i przystępny sposób. My także stawiamy na przyjazną edukację, dlatego znajdziesz u nas specjalnie wyselekcjonowane infografiki, które w skrócie opowiedzą, dlaczego LEDy wygrały z klasycznymi żarówkami i jak dużo zaoszczędzisz, wymieniając oświetlenie na nowoczesne. Warto połączyć oglądanie grafik z przeczytaniem kilku naszych ciekawostek, co gwarantuje dobry start w oświetleniowych podstawach. Zapraszamy do czytania!

Korzyści płynące ze zmiany żarówek na LEDy

Korzyści płynące ze zmiany żarówek na LEDy

Skąd cały szum wokół LEDów, skoro już od dawna mamy świetlówki, które też są energooszczędne i do tego można je poddać recyklingowi?

Typy żarówek – krótkie porównanie

Typy żarówek – krótkie porównanie

Typy żarówek różnią się od siebie nie tylko kształtem. Różny jest także ich sposób świecenia, żywotność i możliwości oświetleniowe. Sprawdź, dlaczego to właśnie LEDy nazywane są najbardziej przyjaznym oświetleniem na świecie!

Idealne światło do każdego pomieszczenia w domu – poradnik

Idealne światło do każdego pomieszczenia w domu – poradnik

Warto wiedzieć, że temperatura światła ma duży wpływ na nasz organizm. Jeśli projektujemy oświetlenie do domu, to powinniśmy sprawdzić, które światło będzie lepsze do wypoczynku, a które do pracy.

Jak wybrać właściwe LEDy – poradnik

Jak wybrać właściwe LEDy – poradnik

Wymiana oświetlenia sprawi, że nie tylko przyczynisz się do poprawy jakości życia, ale także zminimalizujesz swoje wydatki na energię. Oto krótki poradnik, który poprowadzi Cię przez zakup LEDa i rozwieje wszystkie wątpliwości, które powstrzymywały Cię przed wymianą żarówek w domu.

Copy link